Zespół muzyczny spoko

Wpisy

 • sobota, 17 marca 2012
  • Zespół muzyczny prezentem dla młodych


   W czasie jak odbieramy zaproszenie na zawarcie związku małżeńskiego najpierw cieszymy się szczęściem młodych i nie możemy się doczekać miłej zabawy. Jednakże pojawia się następnie dość drobny kłopot. To jest co zakupić młodym w podarku ślubnym. W dodatku powinno się zatroszczyć się o to, by upominek ten był nie tylko niepowtarzalny, ale także praktyczny. Dlatego też pożądane byłoby przemyśleć pomysł, by w darze ślubnym dać młodej parze… zespół muzyczny na wesele.


   Pierwsza faza zorganizowania takiego podarku to przede wszystkim wywiad, dzięki jakiemu dowiemy się czy para młoda zamówiła uprzednio zespół muzyczny. Później przekonujemy ich, by się tym nie przejmowali i nikogo nie angażowali do tego. Będzie to na pewnie bardzo zawikłane zadanie, niemniej przeto na pewno nie niemożliwe. Później musimy się troszkę rozejrzeć, by wyłonić jak najlepszy zespół na wesele. Nie powinno to stanowić szkopułu, dlatego że na rynku jest niesłychanie wiele tego typu grup muzycznych.
   Zespół na wesele to dość droga inwestycja w związku z tym warto zorganizować taki prezent wspólnie z kimś. Wtedy, istnieje opcja podzielenia się wydatkami. Będziemy mogli wybrać droższy, a co za tym idzie być może i lepszy zespół muzyczny.


   Zorganizowanie takiego upominku jak zespół na wesele to nie ulega wątpliwości godny podziwu pomysł. Jednak będzie wymagał multum trudu i zachodu od osoby przygotowującej. Nikt nie chciałby bowiem zepsuć wesela swoich bliskich, a zespół muzyczny jaki okaże się klapą na pewno to przyjęcie zepsuje. Toteż trzeba się postarać i wytypować jak najlepiej.
   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Zespół muzyczny prezentem dla młodych”
   Tagi:
   Autor(ka):
   spokozespol
   Czas publikacji:
   sobota, 17 marca 2012 18:09
  • Pojęcie ślubnego błogosławieństwa rodziców


   Istnieje masa tradycji związanych ze ślubem i weselem. Zespół muzyczny na wesele, bajecznie przystrojona sala i dom pański, tańce... Niemniej jednak jedną z najbardziej unikalnych tradycji jest przede wszystkim błogosławieństwo rodzicieli.


   Na pewno jest to pewny z tych w największym stopniu emocjonalnych momentów wśród całej uroczystości weselnej. Wtedy to jeszcze jakiś czas przed zdeklarowaniem sakramentalnego „tak” ludzie młodzi proszą swoich rodziców o błogosławieństwo na śmiałą drogę życia. Jeszcze lepszy efekt wyniknie, kiedy zespół na wesele warszawa przygrywa w tym czasie jakąś odpowiednią pieśń, która ujmuje za serce wraz z tym przepięknym gestem błogosławieństwa.


   Z jakiego powodu błogosławieństwo rodzicieli jest faktycznie ważne? Przede wszystkim ma ono określenie symboliczne. W tym oto prześlicznym momencie rodziciele błogosławią swoim dzieciom życząc przy tym powodzenia. Zespół na wesele akompaniuje wtedy tej doniosłej sekundzie czyniąc ją jeszcze bardziej osobliwą. Co w przypadku jak zespół muzyczny nie będzie odgrywał w domu młodych przed ślubem? Pożądane byłoby wówczas zatroszczyć się o pewien pojedynczy instrument.

   Na pewno renomowanym rozwiązaniem będą skrzypce. Jednakże często się zdarza, że ludzie młodzi nie muszą się tym martwić, ponieważ niejeden zespół muzyczny na wesele w własnej propozycji posiada możliwość gry przed ślubem podczas tych wszystkich uroczystości w domach młodej pary. Wskazane jest zwrócić na to uwagę i w razie czego „upomnieć” się o tego typu usługę, tak by kapela na wesele zatroszczyła się o klimat tej sekundy.
   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   spokozespol
   Czas publikacji:
   sobota, 17 marca 2012 18:07
 • niedziela, 11 marca 2012
  • Konkurs rodzinka

    


   W czasie jak weselni goście są już wcieleni w zaszczytny nastrój weselny, natomiast zespół muzyczny przygrywa do tana, zaleca się na sekundę zatrzymać to wszystko i zorganizować konkurs o nazwie „Rodzinka”. Na czym on ściśle mówiąc polega i z jakiego powodu jest przewybornym rozwiązaniem na ślubną noc?


   Turniej organizuje zespół na wesele. Może to być cały zespół muzyczny warszawa, albo tylko jego główny wokalista. Zaprasza on do zabawy czternaście jednostek, zaś każda z nich zabiera ze sobą krzesełko. Krzesła ustawione muszą być naprzeciwko siebie, skierowane przodami w swoją stronę. Odtąd każda z figur zostaje przydzielona do trafnej roli jaką będzie spełniać familia i tak zespół muzyczny na wesele selekcjonuje: ojca, mamę, troje dzieci – Witusia, Gosię i Wacusia, psa Pikusia oraz słonia.


   W tej chwili wystarczy rodzinę usadowić na krzesełkach. I tak jeden za drugim, naprzeciwko siebie przysiądą: ojcowie, mamy, dzieci, pies i słoń. W ten sposób, wszelkie przygotowania do uciechy pozostały wypracowane. Dopiero, gdy kapela na wesele rozpoczyna czytanie tekstu pt. „Dzień z życia rodziny” zaczyna się zabawa. Polega na tym to, iż gdy wyczyta się imię członka familii, to każde z nich znajdujące się po obydwu stronach musi jak najrychlej obiegnąć własną rodzinę, po czym wrócić na miejsce.
   Jak przygotować tekst do tej zabawy? Wolno gotowca zapożyczyć z Internetu. Wprawdzie bardzo łatwo jest wymyślić to samemu. Z zasady winien się o to zatroszczyć zespół muzyczny na wesele. Cała frajda skupia się w momencie, w czasie jak tekst jest napęczniały imionami poszczególnych członków rodziny. W ten sposób ziomki zdołają sobie pobiegać niedużo wokół krzesełek.
   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   spokozespol
   Czas publikacji:
   niedziela, 11 marca 2012 11:56